Spring naar content

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Films in de Stiftsschool: Ali & Ava (2021)

19 maart 19:30 - 21:30

Ali & Ava (2021), regie Clio Barnard, VK, speelduur 95 min.

Ali is een altijd goedgehumeurde en betrokken huisbaas, werkzaam in de arbeidersstad Bradford, Yorkshire. Wanneer hij een kind van een van zijn huurders van school haalt, biedt hij Ava, een in Ierland geboren lerares en alleenstaande moeder, een lift aan. Ze hebben meteen een klik door hun gedeelde liefde voor muziek. Er bloeit een relatie op die al snel wordt overschaduwd door de sporen van Ava’s eerdere relatie en het ineenstorten van het huwelijk van Ali.

« Fraai romantisch drama (VPRO Cinema) « Een van de meest ontwapenende filmverliefdheden dit jaar (NRC) «

Ook dit seizoen zijn er weer zeven filmavonden gepland en wel op de donderdagavond. Deze films worden kort ingeleid door de heer Timon Meynen (filosoof en psycholoog) of de heer Henk Procee (emeritus hoogleraar filosofie aan de UT).

De zaal is open vanaf 19.00 uur, aanvang: 19.30 uur. Na afloop is er gelegenheid iets te drinken en na te praten. Toegang gratis, vrijwillige bijdrage na afloop.

Stiftsschool, Het Stift 9, 7595 LE Weerselo

Gegevens

Locatie

  • Stiftsschool
  • Het Stift
    Weerselo, 7595 LE Nederland
    + Google Maps

Organisator

Naar boven scrollen